تبلیغات
کانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب(ع)روستای دستجه-شهرستان فسا - سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از برگزاری مرحله استانی یازدهمین جشنواره قرآنی «مدها متان» با رقابت قریب 300 منتخب برادر و خواهر عضو کانون های مساجد استان در تاریخ (30 مهر) به میزبانی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) خبر داد.


کانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب(ع)روستای دستجه-شهرستان فسا

من سفارش میکنم که کانونهای فرهنگی - هنری مساجد را فراموش نکنید(مقام معظم رهبری)

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از برگزاری مرحله استانی یازدهمین جشنواره قرآنی «مدها متان» با رقابت قریب 300 منتخب برادر و خواهر عضو کانون های مساجد استان در تاریخ (30 مهر) به میزبانی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) خبر داد.

نتیجه تصویری برای یازدهمین جشنواره مدهامتان

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های مساجد فارس، رضا باقری، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس امروز (27 مهر) در جلسه هماهنگی برگزاری مرحله استانی یازدهمین جشنواره قرآنی «مدها متان» با اشاره به اینکه نام این جشنواره از آیه 64 سوره مبارکه «الرحمن» گرفته شده است، گفت: این جشنواره به همت ستاد‌ عالی کانون‌های مساجد کشور با هدف شناسایی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه‌مند به قرآن و فرهنگ غنی اسلام، حضور پر نشاط ‌تر اعضای کانون ها در فعالیت های قرآنی ملی و بین‌ المللی و ترغیب و تشویق مدیران کانون ها به کشف استعداد های محلی و منطقه ای فعال در امور قرآنی برگزار می شود.

وی ضمن قدردانی از تولیت، معاونت ارتباطات و تبلیغ و خادمان آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) در برگزاری مرحله استانی این جشنواره، تاکید کرد: این جشنواره یکی از پر مخاطب ترین جشنواره های کانون های مساجد است که در طول برگزاری در سال های گذشته با استقبال خوب برادران و خواهران کانون های مساجد همراه بوده و در برخی از رشته ها نیز منتخب کشوری هم داشته است.

باقری افزود: این جشنواره برای برادران در رشته های قرائت، حفظ کل، حفظ 20 جزء، اذان، ترتیل، تفسیر و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز و رشته تفسیر ویژه ائمه جماعات مساجد برگزار می شود و در بخش خواهران نیز رشته های قرائت، حفظ کل و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به شرایط و ضوابط عمومی شرکت کنندگان در جشنواره‌، گفت: کلیه شرکت کنندگان از فعالان قرآنی مساجد هستند که اولویت با اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد است و ضمن اینکه سن شرکت کنندگان باید بین 18 تا 30 سال بوده و در سایت جوانان مساجد نیز ثبت نام شده باشند.

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به برگزاری آزمون رشته مفاهیم قرآن و نهج البلاغه در آبان ماه، افزود: آئین نامه و منابع مربوط به این رشته از طریق سایت دبیرخانه و دبیرخانه دائمی جشنواره به نشانی farsmasajed.ir و javananemasajed.ir در اختبار علاقمندان قرار گرفته است.

باقری با اشاره به اینکه مرحله کشوری جشنواره به میزبانی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد قم برگزار می شود، خاطرنشان کرد: مرحله استانی این دوره از مسابقات با رعایت آیین نامه های مربوطه در سطح استان ها برگزار و منتخبان به مرحله کشوری معرفی شوند.

خاطرنشان می شود، مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره قرآنی «مدها متان» با رقابت قریب 300 منتخب برادر و خواهر عضو کانون های مساجد استان ساعت هشت صبح (30 مهر) در سالن دارالقرآن کریم حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.[ پنجشنبه 29 مهر 1395 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ admin admin ] نظرات      قالب ساز آنلاین